Hledat
Číslo nebo název zboží min. 2 znaky
Výrobce
Hledat pouze v názvu a kódu produktu.
Pro vyhledávání podle kódu je nutné kód zadat bez mezer a pomlček.
Při vyhledávání se hledá shoda pro všechna zadaná slova. Pokud chcete některé slovo označit jako volitelné, napíšete před něj znak | (např. „blinkr |levý“ - slovo levý je volitelné).

Cena u zboží které není skladem je pouze orientační a nelze ji zpětně vymáhat.
Výrobci
Doporučené

Autos Czech Republic

O společnosti


Obrázek Firma AUTOS se stala v průběhu své více jak 20-ti leté historie jedním z největších distributorů náhradních dílů a příslušenství na nákladní vozidla na polském trhu. V prodejní síti zahrnující mimo Polsko i Českou republiku a Slovensko, nabízí cca 40 000 položek na více než 80 prodejních místech.

Sortimentně jsou nabízeny značky všech známých evropských i světových výrobců komponentů a náhradních dílů, přičemž je kladen důraz nejen na jejich kvalitu, ale i cenovou dostupnost pro všechny typy obchodních partnerů společnosti.

Nabízíme náhradní díly a příslušenství na tyto značky:

nákladní vozidla:
přívěsy a návěsy:
nápravy:
autobusy:
  MAN, RENAULT, DAF, VOLVO, SCANIA, MERCEDES, IVECO, LIAZ, TATRA
  FRUEHAUF, TRAILOR, SCHMITZ, KAESSBOHRER, KOEGEL, BRANDYS, PANAV
  BPW, SAF, ROR, GIGANT, SMB
  VOLVO, IRISBUS IVECO, MAN, MERCEDES, NEOPLAN, SOLARIS, SCANIA, SOR


DYNAMIKA ROZVOJE SPOLEČNOSTI


Na základě vývoje společnosti, požadavků trhu a neustále se rozvíjejícího sortimentu byl rok 2012 rokem velkých změn. Byla stanovena nová strategie společnosti, jejímž cílem je vysoká kvalita obsluhy zákazníků.

Ke splnění tohoto dlouhodobého úkolu by měl přispět i nový moderní sklad v centrále společnosti v Solci Kujawskem, který nabízí na výměře 3 600 m2 více než 7 600 paletových boxů a na rozloze 2 000 m2 uskladnění převážně drobnějších výrobků. Moderní skladovací systém umožňuje společnosti dosahovat efektivnější extenzivní distribuci náhradních dílů nejen do vlastní prodejní sítě, ale i k vybraným koncovým zákazníkům a to v čase do 24 hodin od objednání.

Společnost se dále v tomto roce prezentovala inovací svého dosavadního loga. Tato inovace odráží moderní a dynamický trend rozvoje firmy AUTOS.

AUTOS Czech Republic, s.r.o. vznikla v roce 2012 transformací společnosti TRIMOS Uherské Hradiště s.r.o. Cílem bylo zachování sortimentu pro uživatele nákladních vozů české provenience, ale zároveň začít nabízet zboží na všechny zahraniční nákladní vozy a tak reagovat na vývoj v rámci vozových parků u stálých ale i nových obchodních partnerů.

Našim dlouhodobým cílem je ve spolupráci s mateřskou společností v Polsku vybudování české obchodní sítě v takovém rozsahu, aby se co nevíce zkrátila vzdálenost mezi naším prodejním místem a koncovým zákazníkem.