Kariéra

Aktuální nabídka pracovních pozic:

Prodejce dílů na LKW (HPP)

Místo pracoviště: Polní 566, 691 56 Hrušky

Pracovní zařazení: prodejce dílů na LKW

Plat: 25 000 – 32 000 Kč/měsíc

Pracovní poměr: práce na plný úvazek

Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)

Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky: čeština (výborná znalost), polština výhodou

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • prodej náhradních dílů nákladních vozidel

  • vyhledávání a technická specifikace náhradních dílů dle požadavků zákazníků

  • příjem zboží a fakturace zboží

  • rozvoz zboží

  • případné obchodní jednání se zákazníky

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání, kde technický směr je výhodou

  • znalost konstrukce vozidel a značek, mít technickou zdatnost

  • znalost práce na PC

  • znalost práce s katalogy náhradních dílů

  • řidičský průkaz sk.B

  • komunikativnost a aktivní přístup

  • profesionalitu a spolehlivost

  • solidní vystupování

  • trestní bezúhonnost

KONTAKT

  • pro první kontakt prosím odeslat CV na e-mail: p.fusek@autos.cz Petr Fusek – jednatel společnosti