Menu

O společnosti

Firma AUTOS se stala v průběhu své více jak 25leté historie jedním z největších distributorů náhradních dílů a příslušenství na nákladní vozidla na polském trhu. V prodejní síti zahrnující mimo Polsko i Českou republiku a Slovensko, nabízí cca 65 000 položek na více než 100 prodejních místech.

Sortimentně jsou nabízeny značky všech známých evropských i světových výrobců komponentů a náhradních dílů, přičemž je kladen důraz nejen na jejich kvalitu, ale i cenovou dostupnost pro všechny typy obchodních partnerů společnosti.

Součástky

Nabízíme náhradní díly a příslušenství na tyto značky:

nákladní vozidla:    MAN, RENAULT, DAF, VOLVO, SCANIA, MERCEDES, IVECO, LIAZ, TATRA
přívěsy a návěsy:FRUEHAUF, TRAILOR, SCHMITZ, KAESSBOHRER, KOEGEL, BRANDYS, PANAV
nápravy:BPW, SAF, ROR, GIGANT, SMB
autobusy:VOLVO, IRISBUS IVECO, MAN, MERCEDES, NEOPLAN, SOLARIS, SCANIA, SOR
stavební stroje:JCB, CATERPILLAR, CASE, KOMATSU

Dynamika rozvoje společnosti

Na základě vývoje společnosti, požadavků trhu a neustále se rozvíjejícího sortimentu byl rok 2012 rokem velkých změn. Byla stanovena nová strategie společnosti, jejímž cílem je vysoká kvalita obsluhy zákazníků.

Ke splnění tohoto dlouhodobého úkolu jsou k dispozici nové moderní sklady jak v centrále společnosti v Solci Kujawskem o výměře 3 600 m2 s 7 600 paletovými místy a 2 000 m2 pro uskladnění převážně drobnějších výrobků. V roce 2018 byl pro zásobování jižních části Polska, Česka a Slovenska vybudován v Bieruni další centrální sklad, kde na ploše 1 800 m2 je k dispozici 4 000 paletových míst. Moderní skladovací systém umožňuje společnosti dosahovat efektivnější extenzivní distribuci náhradních dílů nejen do vlastní prodejní sítě, ale i k vybraným koncovým zákazníkům a to v čase do 24 hodin od objednání.

Společnost se dále v tomto roce prezentovala inovací svého dosavadního loga. Tato inovace odráží moderní a dynamický trend rozvoje firmy AUTOS.

AUTOS Czech Republic, s.r.o. vznikla v roce 2012 transformací společnosti TRIMOS Uherské Hradiště s.r.o. Cílem bylo zachování sortimentu pro uživatele nákladních vozů české provenience, ale zároveň začít nabízet zboží na všechny zahraniční nákladní vozy a tak reagovat na vývoj v rámci vozových parků u stálých ale i nových obchodních partnerů.

Našim dlouhodobým cílem je ve spolupráci s mateřskou společností v Polsku vybudování české obchodní sítě v takovém rozsahu, aby se co nevíce zkrátila vzdálenost mezi naším prodejním místem a koncovým zákazníkem.